web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece su tesisatçısı olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız ev ve işyerlerinizde su tesisatıyla ilgili yaşadığınız her türlü soruna profesyonel çözümler sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz profesyonel su tesisatı cihazları ve işinin ehli ustalarımız sayesinde sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Yapmış olduğumuz tüm onarım işlemlerine 1 yıl onarım garantisi veriyoruz.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

-Kırmadan Su Kaçak Tespiti

-Kırmadan Tıkanıklık Açma

-Cihazlı Petek Temizliği

-Cihazı Koku Tespiti

-Pimaş Yıkama/Temizleme

-Klozet İç Takım Değişimi

-Vana Tamiri / Değişimi

-Basınç Düşürücü Montajı

-Banyo Tadilatı

-Musluk Montajı

-Tüm Su Tesisatı Montaj ve Demontaj İşlemleri

Küçükçekmece Su Kaçak Tespiti

Küçükçekmece su tesisatçısı ekiplerimiz su kaçağı tespiti işlemini profesyonel cihazlar yardımıyla yapmaktadırlar . Cihaz kullanımı konusunda eğitimli kişilerden oluşan su kaçak tespiti ekiplerimiz Küçükçekmece su kaçak tespiti hizmetini profesyonel olarak sizlere sunmaktadır. Küçükçekmece tesisatçı arayışlarınızda her türlü su tesisatı sorununuza ustalarımız kalıcı çözümler bulacaktır. Kırmadan su kaçak tespiti yapılarak konutunuza hiçbir zarar vermeden kaçak olan bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz.

Küçükçekmece Acil Su Tesisatçısı
Küçükçekmece Acil Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Tıkanıklık Açma

Küçükçekmece su tesisatçısı ustalarımız tıkanıklık açma işlemini profesyonel tıkanıklık açma cihazları yardımı ile yapmaktadır. Kullanılan tıkanıklık açma robotları tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Küçükçekmece tıkanıklık açma ekiplerimiz alanında uzman ve cihaz kullanım eğitimini almış ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra kanal görüntüleme kamerası ile giderleriniz kontrol edilerek tıkanıklık sorununun ortadan kalktığı sizlere gösterilmektedir. Küçükçekmece mutfak gideri açma, tuvalet gideri açma, lavabo gideri açma gibi karşılaştığınız sorunlarda konutunuza hiçbir zarar vermeden kırma dökme yapmadan çözüm buluyoruz.

Küçükçekmece Pimaş Yıkama

Küçükçekmece pimaş yıkama işlemi pis su giderlerinin profesyonel basınçlı yıkama cihazları ile yıkanarak temizlenmesidir. Tıkanıklık açma robotuyla açılamayan ya da açılmasına rağmen içerisinde donmuş yağ birikintileri, balçık vb. maddeler kalan giderler basınçlı yıkama makinemiz ile yıkanarak ilk günkü haline getirilmektedir. Bu temizlik sonrası eğer giderlerin eğiminde bir sorun yok ise uzun süreli kalıcı bir çözüm sağlanmış olmaktadır. Küçükçekmece acil tesisatçı servisimiz pimaş yıkama hizmetimiz sayesinde herhangi bir tadilata girmeden kırmadan tıkanıklık açma işlemiyle pimaşlarınızı ilk günkü haline getiriyor. Gereksiz masraf ve tadilat sorunundan kurtularak hem zamandan hem bütçenizden tasarruf yapmış olacaksınız.

Küçükçekmece Acil Su Tesisatçısı
Küçükçekmece Acil Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Acil Tesisatçı

Küçükçekmece acil tesisatçı arayışlarınıza hızlı servis ve profesyonel hizmet anlayışıyla karşılık veren firmamız akşam saatlerinde de sizlere hizmet vermektedir. Küçükçekmece acil tesisatçı ekiplerimiz geç saatlere kadar sahada olup sorunlarınıza çözüm üretmek için çalışmaktadırlar.

Tüm su tesisatçı işlemleri için Küçükçekmece su tesisatçısı ustalarımıza ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Tesisatçı
Küçükçekmece Tesisatçı

Küçükçekmece Nöbetçi Tesisatçı

Küçükçekmece nöbetçi tesisatçı servisi olarak siz değerli Küçükçekmece sakinlerine kesintisiz hizmet sunmaktayız. Akşam saatlerinde gerekli olan Küçükçekmece tesisatçı arayışlarınız için ustalarımız çözüm üretmek için hazır !

Küçükçekmece Su Tesisatçısı
Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece En Yakın Tesisatçı

Küçükçekmece en yakın tesisatçı servisi olarak hizmet veren ekiplerimiz hızlı servis anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Küçükçekmece en yakın su tesisatçısı olan mobil tesisat ekiplerimiz Küçükçekmece bölgesinde sorunlarınıza en hızlı şekilde müdahale edebilmek için hazır beklemektedir. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için Küçükçekmece tesisatçı servisimizi arayarak servis kadı oluşturabilirsiniz.

Küçükçekmece Banyo Tadilatı

Küçükçekmece su tesisatçısı ustalarımız banyonuzda yapılacak tüm tadilatlara profesyonel hizmet anlayışıyla yaklaşarak çözüm üretmektedir. Banyonuzda yapacağınız ufak ya da büyük değişiklikler için her zaman yanınızdayız. Örnek banyo tadilatlarımız için bizimle iletişime geçebilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz.

Küçükçekmece Koku Tespiti

Konutunuzda oluşan pis kokunun kaynağını bulmak Küçükçekmece su tesisatçısı ekiplerimi sayesinde artık çok kolay . Koku tespit cihazlarımız sayesinde koku problemi olan gideri tespit edip sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede hem kötü kokudan kurtulmuş olacak hem de gereksiz kırım/döküm tadilat gibi yüklerden kurtulmuş olacaksınız. Cihazlı koku tespiti servisimiz bu konuda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Küçükçekmece Sifon Tamiri

Küçükçekmece sifon tamiri ustalarımız klozet iç takım tamiri konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Küçükçekmece iç takım tamiri işlemi yapılırken çoğu zaman klozetin sökülmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu konuda profesyonel ekipler tercih edilmelidir ki söküm-takım esnasında malzemeye zarar verilmesin. Klozet su akıntısı tamir edilmediği süre boyunca sizi hem maddi zarara hem de israfa uğratacaktır. Klozet sifon mekanizmasının arızalı olması çoğu zaman tamiri yapılamayan bir durumdur. Bu yüzden genelde sıfır parça kullanılarak iç takım değişikliği yapılması gerekmektedir.

 


To top