web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Petek Temizliği

PETEK TEMİZLİĞİ

 

Petek Isınmama Problemine SON !

 

Son Teknoloji Çift Yönlü Petek Temizleme Cihazlarıyla Isınma Probleminizi Ortadan Kaldırıyoruz

 

Petek ısınma sorunu yaşıyorsanız petek temizliği süresi gelmiştir. Kombilerin bakımı olduğu gibi peteklerinizin de yıllık bakımları gelmiştir. Peki yıllık petek bakımının geldiğini nerden anlayacaksınız?

1-Isınma sorunu yaşamaya başladıysanız ilk teşhis buradadır. Kombinizin fazla çalışmasına rağmen evinizin ısınmadığından şikayetçiyseniz petek bakımı süresi gelmiştir.

2- Peteklerinizde bölgesel olarak ısınmama sorunu var ise petek bakımı süresi gelmiştir. Petek tıkanıklığı gibi sorunlarınızda Tesisat Hizmetim sizlere yardımcı oluyor.

Petek tıkanıklığı gibi sorunlarda petek açma işlemleri yapılabiliyor ve hızlı çözümlere ulaşılabiliyor.

Petek Temizliği
Petek Temizliği

Petek Temizliğinde Kullanılan Cihazın Önemi Nedir ?

 

Piyasa birçok petek temizliği cihazı bulunmaktadır. Bunların bir kısmı ilaçlı yıkama makinası bir kısmı basınçlı yıkama makinasıdır. Eski tip ilaçlı yıkama ya da ısıtıcılı makinalar olarak adlandırdığımız cihazlar maalesef yüksek performans vermemektedir.

Tesisat Hizmetim firması olarak yeni nesil petek temizleme cihazları kullanarak basınçlı petek yıkama işlemi yapmaktayız. Bu sayede peteğinizde oluşan tortular daha iyi temizlenerek peteğinizin yüksek ısı performansı vermesi sağlanmaktadır.

Tesisat Hizmetim petek temizliği konusunda profesyonel ekipleri sayesinde artık sizlerin tüm endişelerini geri bırakıyor. Petek temizliği artık Tesisat Hizmetim Su Tesisatçısının mükemmel ekibi tarafından güvenli bir şekilde yapılmakta ve yapılmaya da devam etmektedir.

Peteğim Tıkalı mı?

 

Peteğim neden çalışmıyor, peteğim tıkandı mı gibi sorularınızın tüm cevapları Tesisat Hizmetim’de. Peteğinizin tıkandığını anlamak bizimle artık çok kolay. Peteğiniz ısınmıyor ise tıkanmış demektir. İşte bu durumda da 0532 681 47 66 numaralı hattımızdan bize en hızlı yoldan ulaşabilir veya destek alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Neden Makinayla Petek Temizliği ?

-Peteklerin, kombinin ve kalorifer tesisatının ömrünü uzatır

-Isı sarfiyatını önler ve tasarruf yapmanızı sağlar

-Peteklerinizi sökmeden, yerinden oynatmadan temizleme işlemi yapmaya olanak verir

 

Kombinize ve Peteklerinize Zarar Gelmemesi İçin Petek Temizleme İşlemini Lütfen Alanında Uzman Kişilere Yaptırınız .

 

 


To top