web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Beylikdüzü su tesisatçısı olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız ev ve işyerlerinizde su tesisatıyla ilgili yaşadığınız her türlü soruna profesyonel çözümler sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz profesyonel su tesisatı cihazları ve işinin ehli ustalarımız sayesinde sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Yapmış olduğumuz tüm onarım işlemlerine 1 yıl onarım garantisi veriyoruz.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

-Kırmadan Su Kaçak Tespiti

-Kırmadan Tıkanıklık Açma

-Cihazlı Petek Temizliği

-Cihazı Koku Tespiti

-Pimaş Yıkama/Temizleme

-Klozet İç Takım Değişimi

-Vana Tamiri / Değişimi

-Basınç Düşürücü Montajı

-Banyo Tadilatı

-Musluk Montajı

-Tüm Su Tesisatı Montaj ve Demontaj İşlemleri

Beylikdüzü Su Kaçak Tespiti

Beylikdüzü su tesisatçısı ekiplerimiz su kaçağı tespiti işlemini profesyonel cihazlar yardımıyla yapmaktadırlar . Cihaz kullanımı konusunda eğitimli kişilerden oluşan su kaçak tespiti ekiplerimiz Beylikdüzü su kaçak tespiti hizmetini profesyonel olarak sizlere sunmaktadır. Beylikdüzü tesisatçı arayışlarınızda her türlü su tesisatı sorununuza ustalarımız kalıcı çözümler bulacaktır. Kırmadan su kaçak tespiti yapılarak konutunuza hiçbir zarar vermeden kaçak olan bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz.

Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı
Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Beylikdüzü su tesisatçısı ustalarımız tıkanıklık açma işlemini profesyonel tıkanıklık açma cihazları yardımı ile yapmaktadır. Kullanılan tıkanıklık açma robotları tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Beylikdüzü tıkanıklık açma ekiplerimiz alanında uzman ve cihaz kullanım eğitimini almış ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra kanal görüntüleme kamerası ile giderleriniz kontrol edilerek tıkanıklık sorununun ortadan kalktığı sizlere gösterilmektedir. Beylikdüzü mutfak gideri açma, tuvalet gideri açma, lavabo gideri açma gibi karşılaştığınız sorunlarda konutunuza hiçbir zarar vermeden kırma dökme yapmadan çözüm buluyoruz.

Beylikdüzü Pimaş Yıkama

Beylikdüzü pimaş yıkama işlemi pis su giderlerinin profesyonel basınçlı yıkama cihazları ile yıkanarak temizlenmesidir. Tıkanıklık açma robotuyla açılamayan ya da açılmasına rağmen içerisinde donmuş yağ birikintileri, balçık vb. maddeler kalan giderler basınçlı yıkama makinemiz ile yıkanarak ilk günkü haline getirilmektedir. Bu temizlik sonrası eğer giderlerin eğiminde bir sorun yok ise uzun süreli kalıcı bir çözüm sağlanmış olmaktadır. Beylikdüzü acil tesisatçı servisimiz pimaş yıkama hizmetimiz sayesinde herhangi bir tadilata girmeden kırmadan tıkanıklık açma işlemiyle pimaşlarınızı ilk günkü haline getiriyor. Gereksiz masraf ve tadilat sorunundan kurtularak hem zamandan hem bütçenizden tasarruf yapmış olacaksınız.

Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı
Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Acil Tesisatçı

Beylikdüzü acil tesisatçı arayışlarınıza hızlı servis ve profesyonel hizmet anlayışıyla karşılık veren firmamız akşam saatlerinde de sizlere hizmet vermektedir. Beylikdüzü acil tesisatçı ekiplerimiz geç saatlere kadar sahada olup sorunlarınıza çözüm üretmek için çalışmaktadırlar.

Tüm su tesisatçı işlemleri için Beylikdüzü su tesisatçısı ustalarımıza ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı
Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Nöbetçi Tesisatçı

Beylikdüzü nöbetçi tesisatçı servisi olarak siz değerli Beylikdüzü sakinlerine kesintisiz hizmet sunmaktayız. Akşam saatlerinde gerekli olan Beylikdüzü tesisatçı arayışlarınız için ustalarımız çözüm üretmek için hazır !

Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı
Beylikdüzü Acil Su Tesisatçısı

Beylikdüzü En Yakın Tesisatçı

Beylikdüzü en yakın tesisatçı servisi olarak hizmet veren ekiplerimiz hızlı servis anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Beylikdüzü en yakın su tesisatçısı olan mobil tesisat ekiplerimiz Beylikdüzü bölgesinde sorunlarınıza en hızlı şekilde müdahale edebilmek için hazır beklemektedir. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için Beylikdüzü tesisatçı servisimizi arayarak servis kadı oluşturabilirsiniz.

Beylikdüzü Banyo Tadilatı

Beylikdüzü su tesisatçısı ustalarımız banyonuzda yapılacak tüm tadilatlara profesyonel hizmet anlayışıyla yaklaşarak çözüm üretmektedir. Banyonuzda yapacağınız ufak ya da büyük değişiklikler için her zaman yanınızdayız. Örnek banyo tadilatlarımız için bizimle iletişime geçebilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü Koku Tespiti

Konutunuzda oluşan pis kokunun kaynağını bulmak Beylikdüzü su tesisatçısı ekiplerimi sayesinde artık çok kolay . Koku tespit cihazlarımız sayesinde koku problemi olan gideri tespit edip sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede hem kötü kokudan kurtulmuş olacak hem de gereksiz kırım/döküm tadilat gibi yüklerden kurtulmuş olacaksınız. Cihazlı koku tespiti servisimiz bu konuda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Beylikdüzü Sifon Tamiri

Beylikdüzü sifon tamiri ustalarımız klozet iç takım tamiri konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Beylikdüzü iç takım tamiri işlemi yapılırken çoğu zaman klozetin sökülmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu konuda profesyonel ekipler tercih edilmelidir ki söküm-takım esnasında malzemeye zarar verilmesin. Klozet su akıntısı tamir edilmediği süre boyunca sizi hem maddi zarara hem de israfa uğratacaktır. Klozet sifon mekanizmasının arızalı olması çoğu zaman tamiri yapılamayan bir durumdur. Bu yüzden genelde sıfır parça kullanılarak iç takım değişikliği yapılması gerekmektedir.

 


To top