web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Gölcük Su Kaçak Tespiti

Gölcük Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti Gölcük servislerimiz konutunuzda bulunan su kaçağını noktasal olarak tespit etmektedir. Kullanılan profesyonel ekipmanlar yardımı ile dakikalar içerisinde su kaçağı olan boru tespit edilir. Gölcük su kaçak tespiti ustalarımız su kaçağı konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Su kaçak tespiti işlemi yapılırken usta tecrübesi kadar kullanılan cihazlar da önemlidir. Su kaçağı testi alanında eğitimli uzman kadromuz ile kırmadan %100 noktasal su kaçak tespiti hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel cihazlar ve profesyonel ekiplerle çalışarak süprizlerle karşılaşmamak için bizden destek alabilirsiniz.

Derince Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır ?

Gölcük su kaçağı tespiti servislerimiz önce su kaçağı olan bölgeyi inceler. Ardından su kaçağı olan konutta çeşitli testler yaparak su kaçağının hangi su hattında olduğunu tespit ederler. Bu tespit sonrasında Gölcük su kaçağı bulma servisimiz en uygun su kaçak tespit cihazı hangisi ise onunla nokta atışı su kaçağı tespiti yapar. Kullanılan profesyonel su kaçak tespit cihazları ya da görüntüleme cihazları ile nokta atışı su kaçağı tespiti yapılır. Yapılan bu işlem esnasında herhangi bir kırmada dökme işlemi olmamaktadır. Gölcük kırmadan su kaçak tespiti ustalarımız su kaçağının olduğu noktayı tespit ettikten sonra konutunuza minimum hasarı vererek tamir işlemini gerçekleştirirler.

Kaçak Tespitinde Kullanılan Cihazlar:

 • Akustik Dinleme Cihazı : Soğuk ve sıcak su hatlarında kullanılmaktadır.
 • Termal Kamera: Sıcak su kaçaklarında kullanılmaktadır.
 • Kanal Görüntüleme Kamerası: Pis su kaçaklarında kullanılmaktadır.
 • Test Pompası: Kaçak olan hatta basınçlı su verilerek kaçağın daha rahat ve nokta atışı bulunmasını sağlamaktadır.

Konutumda Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarım ?

 • Alt katınıza oluşan su sızıntısı
 • Duvarlardan nemlenme ve ıslaklık
 • Parkelerde şişme
 • Su faturasının yüksek gelmesi
 • Su kullanılmıyorken su saatinin dönmesi
 • Kötü koku ve rutubet

gibi durumlarda sorun daha fazla büyümeden Gölcük su kaçak tespiti ekiplerimize başvurmanızı öneriyoruz.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ?

Gölcük su kaçağı bulma servisimiz nokta atışı olarak tespit yaptığı bölgede minimum hasarla tadilat işlemini gerçekleştirmektedir. Gölcük su kaçağı tamiri servisimiz tamirat esnasında 1. Kalite malzemeler kullanarak ilerde olası daha büyük problemlerin önüne geçmektedir. Su kaçağı tespiti kadar su kaçağı tamiri de önem arz etmektedir. İşinin ehli kişilere yaptırılmayan su kaçağı tamirleri ilerleyen zamanlar da çok daha büyük tadilatlara yol açabilmektedir. Profesyonel su tesisatı ekiplerimiz sizlere bu konuda 1 yıl onarım garantisi kapsamında güvence vermektedir.

Derince Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Temiz Su Kaçağı Tespiti

Temiz su kaçağı tespiti akustik dinleme cihazı ya da termal kamera yardımıyla bulunan ve onarımı pis su kaçağına nazaran daha basit olarak su kaçağı türüdür. Konutunuzdaki sıcak ya da soğuk su borularında oluşan ustalık/malzeme kalitesizliği gibi hatalar zamanla borularda su kaçağı oluşmasına sebep olmaktadır. Kullandığımız profesyonel cihazlar sayesinde bu tip kaçakları noktasal olarak tespit edebilmekteyiz. Ardından Gölcük su kaçağı tespiti ekiplerimiz 1 yıl garantili olarak tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Pis Su Kaçağı Tespiti

Pis su kaçağı tespiti işleminde doğru tespit için kullanılan cihaz çok önemlidir. Görüntü kalitesi düşük cihazlar sizi yanıltabilir. Kullanmış olduğumuz çözünürlüğü yüksek kanal görüntüleme cihazları sayesinde Gölcük pis su kaçağı tespiti hizmetini sizlere garantili olarak sunmaktayız. Gölcük pis su kaçak tespiti ekiplerimiz hasarlı olan bölgeyi tespit ettikten sonra 1 yıl garantili olarak onarımını gerçekleştirmektedirler.

Su Kaçağı Tamirinde Kullanılan Malzemenin Önemi Nedir ?

Su kaçağı tamiri esnasında ustanın işçiliği kadar kullanılan malzemenin kalitesi de çok önemlidir. Piyasa malı diye adlandırılan kalitesiz malzemeler su kaçağının tekrarlamasına sebep olabilmektedir. Gölcük su kaçak tamiri ustalarımız su kaçağı tamiri yaparken 1. Kalite malzeme kullanarak su kaçağı sorununun tekrarlanıp sizlere daha büyük masraf ve tadilatlar açmasının önüne geçmektedir. Gölcük bölgesinde yıllardır su kaçak tespiti ve su kaçağı tamiri hizmeti veren ustalarımız hangi tesisata hangi ürünün daha uyumlu olduğunu inceler ve ona göre işlem yaparlar. Gölcük su kaçağı tamiri hizmetimizi 1 yıl işçilik garantili olarak yerine getirerek sizlere 1 sene garanti sunmaktayız.

Derince Su Kaçak Tespiti

Cihazlı Su Kaçağı Tespitinin Faydaları

 • Kırmadan Noktasal Olarak Tespit Yapılması
 • Gereksiz Tadilat ve Zaman Kaybı Yaşanmaması
 • Hızlı Müdahale
 • Konutta Oluşabilecek Diğer Sorunların Görülmesi

Gölcük su kaçağı bulma hizmetimizden faydalanarak hızlı ve kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

 


To top