web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Tesisat Hizmetim Su Tesisatçısı

Tesisat Hizmetim Profesyonel Su Tesisatçısı

 Su tesisatçısı olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız ev ve işyerlerinizde su tesisatıyla ilgili yaşadığınız her türlü soruna profesyonel çözümler sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz profesyonel su tesisatı cihazları ve işinin ehli ustalarımız sayesinde sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Yapmış olduğumuz tüm onarım işlemlerine 1 yıl onarım garantisi veriyoruz.

Servis Kaydı İçin 05326814766

Su Tesisatçısı
Acil Su Tesisatçısı

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

-Kırmadan Su Kaçak Tespiti

-Kırmadan Tıkanıklık Açma

-Cihazlı Petek Temizliği

-Cihazı Koku Tespiti

-Pimaş Yıkama/Temizleme

-Klozet İç Takım Değişimi

-Vana Tamiri / Değişimi

-Basınç Düşürücü Montajı

-Banyo Tadilatı

-Musluk Montajı

-Tüm Su Tesisatı Montaj ve Demontaj İşlemleri

 

 Su Kaçak Tespiti

 Su tesisatçısı ekiplerimiz su kaçağı tespiti işlemini profesyonel cihazlar yardımıyla yapmaktadırlar. Cihaz kullanımı konusunda eğitimli kişilerden oluşan su kaçak tespiti ekiplerimiz su kaçak tespiti hizmetini profesyonel olarak sizlere sunmaktadır.

Tesisatçı arayışlarınızda her türlü su tesisatı sorununuza ustalarımız kalıcı çözümler bulacaktır. Kırmadan su kaçak tespiti yapılarak konutunuza hiçbir zarar vermeden kaçak olan bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz.

 

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

 

KIRMADAN DÖKMEDEN NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ İÇİN BİZİ ARAYIN

Servis Kaydı İçin 05326814766

Profesyonel akustik dinleme cihazları, kanal görüntüleme cihazları ve termal kameralar ile nokta atışı su kaçağı tespiti yaparak sizleri büyük onarımlardan ve gereksiz masraftan koruyoruz.

 

Robotla Tıkanıklık Açma

 Su tesisatçısı ustalarımız tıkanıklık açma işlemini profesyonel tıkanıklık açma cihazları yardımı ile yapmaktadır. Kullanılan tıkanıklık açma robotları tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Tıkanıklık açma ekiplerimiz alanında uzman ve cihaz kullanım eğitimini almış ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra kanal görüntüleme kamerası ile giderleriniz kontrol edilerek tıkanıklık sorununun ortadan kalktığı sizlere gösterilmektedir. Mutfak gideri açma, tuvalet gideri açma, lavabo gideri açma gibi karşılaştığınız sorunlarda konutunuza hiçbir zarar vermeden kırma dökme yapmadan çözüm buluyoruz.

Tıkanıklık Açma

 

TÜM TIKANIKLIKLARA KALICI ÇÖZÜMLER

 

Robotla tıkanıklık açma işlemi gider borularınıza zarar vermeden profesyonel cihazlar yardımı ile yapılan tadilat gerektirmeyen bir işlemdir. Hızlı ve kalıcı çözümler için Tesisat Hizmetim her daim yanınızda.

 

KIRMADAN DÖKMEDEN TIKANIKLIK AÇMA İŞLEMİ İÇİN LÜTFEN SERVİS KAYDI OLUŞTURUNUZ.

Servis Kaydı İçin 05326814766

 Pimaş Yıkama

 Pimaş yıkama işlemi pis su giderlerinin profesyonel basınçlı yıkama cihazları ile yıkanarak temizlenmesidir. Tıkanıklık açma robotuyla açılamayan ya da açılmasına rağmen içerisinde donmuş yağ birikintileri, balçık vb. maddeler kalan giderler basınçlı yıkama makinemiz ile yıkanarak ilk günkü haline getirilmektedir. Bu temizlik sonrası eğer giderlerin eğiminde bir sorun yok ise uzun süreli kalıcı bir çözüm sağlanmış olmaktadır. Acil tesisatçı servisimiz pimaş yıkama hizmetimiz sayesinde herhangi bir tadilata girmeden kırmadan tıkanıklık açma işlemiyle pimaşlarınızı ilk günkü haline getiriyor. Gereksiz masraf ve tadilat sorunundan kurtularak hem zamandan hem bütçenizden tasarruf yapmış olacaksınız.

Pimaş Yıkama
Pimaş Temizliği

 

 Acil Tesisatçı

 Acil tesisatçı arayışlarınıza hızlı servis ve profesyonel hizmet anlayışıyla karşılık veren firmamız akşam saatlerinde de sizlere hizmet vermektedir.  acil tesisatçı ekiplerimiz geç saatlere kadar sahada olup sorunlarınıza çözüm üretmek için çalışmaktadırlar.

Tüm su tesisatçı işlemleri için su tesisatçısı ustalarımıza ulaşabilirsiniz.

Servis Kaydı İçin 05326814766

 

 Nöbetçi Tesisatçı

 Nöbetçi tesisatçı servisi olarak siz değerli sakinlerine kesintisiz hizmet sunmaktayız. Akşam saatlerinde gerekli olan tesisatçı arayışlarınız için ustalarımız çözüm üretmek için hazır !

 

 En Yakın Tesisatçı

 En yakın tesisatçı servisi olarak hizmet veren ekiplerimiz hızlı servis anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. En yakın su tesisatçısı olan mobil tesisat ekiplerimiz bölgesinde sorunlarınıza en hızlı şekilde müdahale edebilmek için hazır beklemektedir. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için tesisatçı servisimizi arayarak servis kadı oluşturabilirsiniz. Ustalarımızın araçlarında bulundan malzeme ve ekipmanlar sayesinde tüm sorunlarınıza hızlı yanıt bulabilirsiniz.

 Banyo Tadilatı

 Su tesisatçısı ustalarımız banyonuzda yapılacak tüm tadilatlara profesyonel hizmet anlayışıyla yaklaşarak çözüm üretmektedir. Banyonuzda yapacağınız ufak ya da büyük değişiklikler için her zaman yanınızdayız. Örnek banyo tadilatlarımız için bizimle iletişime geçebilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz.

 

 Koku Tespiti

Konutunuzda oluşan pis kokunun kaynağını bulmak su tesisatçısı ekiplerimi sayesinde artık çok kolay. Koku tespit cihazlarımız sayesinde koku problemi olan gideri tespit edip sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede hem kötü kokudan kurtulmuş olacak hem de gereksiz kırım/döküm tadilat gibi yüklerden kurtulmuş olacaksınız. Cihazlı koku tespiti servisimiz bu konuda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Servis Kaydı İçin 05326814766

 

Koku Tespiti
Koku Tespiti

 Kozet Rezervuar Sifon Tamiri

 Sifon tamiri ustalarımız klozet iç takım tamiri konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. İç takım tamiri işlemi yapılırken çoğu zaman klozetin sökülmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu konuda profesyonel ekipler tercih edilmelidir ki söküm-takım esnasında malzemeye zarar verilmesin. Klozet su akıntısı tamir edilmediği süre boyunca sizi hem maddi zarara hem de israfa uğratacaktır. Klozet sifon mekanizmasının arızalı olması çoğu zaman tamiri yapılamayan bir durumdur. Bu yüzden genelde sıfır parça kullanılarak iç takım değişikliği yapılması gerekmektedir.

Servis Kaydı İçin 05326814766

 

Gömme Rezervuar Tamiri
Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri

Her marka gömme rezervuar tamiri yapabilen ustalarımız bu konuda eğitim almış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Tamiri hassas ve dikkat gerektiren bir işlem olması sebebiyle kesinlikle profesyonel kişilerden destek almanız gerekmektedir. Gömme rezervuar su akıntısı, gömme rezervuar montajı, klozetin gömme rezervuara çevrilmesi, gömme rezervuar iç takım arızası gibi sorunlarınız için geniş servis ağımız ile hizmetinizdeyiz.

Servis Kaydı İçin 05326814766

 


To top