web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Kocaeli Tıkanıklık Açma

Kocaeli Tıkanıklık Açma

Tesisat Hizmetim firması olarak tüm tıkanıklıklara profesyonel ekipmanlarımız ile müdahale ediyor ve sorunu ortadan kaldırıyoruz. Tıkanıklık açma alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji cihazlarımız ile Kocaeli’de hizmetinizdeyiz.

Vermiş Olduğumuz Tıkanıklık Açma Hizmetleri:

-Mutfak Tıkanıklığı Açma

-Lavabo Tıkanıklığı Açma

-Tuvalet Tıkanıklığı Açma

-Süzgeç Tıkanıklığı Açma

-Logar Tıkanıklığı Açma

-Pimaş Yıkama

-Otopark Pimaş Temizliği

-Pimaş Tıkanıklığı Açma

-Tesisat Tıkanıklığı Açma

Kocaeli Tıkanıklık Açma
Kocaeli Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kullanmış olduğumuz profesyonel gider açma cihazları ile tüm tıkanıklıkları konutunuza hiçbir zarar vermeden açıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiren ustalarımız alanında uzman kişiler olup son teknoloji cihazlar yardımı ile borularınıza zarar vermeden Kocaeli tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirmektedir.

İlkel yöntemlerle açılmaya çalışan giderler çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanmakta ve daha büyük sorunlara sebebiyet vermektedir. Büyük tadilatlar ve büyük masraflar istemiyorsanız robotla tıkanıklık açma hizmetimizi almanızı tavsiye ediyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma
Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kameralı Tıkanıklık Açma

Kullanılışı gereği duvar içlerinde kalan ve gözle göremediğimiz pimaş boruların sökülerek temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Tıkanıklık açma işlemi esnasında en önem verdiğimiz şeylerin başında gelen Kocaeli kameralı tıkanıklık açma hizmetimiz sizlere giderinizin gerçek anlamda temizlenip temizlenmediğini göstermektedir. Kameralı sistem kullanmayan firmalar robotla müdahale ettikten sonra size giderin tam anlamıyla temizlenip temizlenmediğini gösteremez.

Tesisat Hizmetim olarak tıkalı olan bölgeyi kamera ile kontrol ediyor ve tıkanıklığa neden olan cisme uygun başlıklar yardımı ile kırmadan tüm tıkanıklıkları açıyoruz. Bu sayede gider açma işlemi tamamlandıktan sonra tekrar kamera ile pimaş borularınızın içinden görüntü alıyor ve sizlere tesisatınızın tam anlamıyla açılıp açılmadığını gösteriyorum . Kocaeli görüntülü tıkanıklık açma hizmetimiz için lütfen servis kaydı oluşturunız.

Kameralı Tıkanıklık Açma
Kameralı Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Kocaeli mutfak gideri tıkanıklığı en çok tekrar eden sorunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaşantımızda en çok kullandığımız alanlardan biri olan mutfaklarımız zamanla kullanıma bağlı olarak tıkanmaktadır. Bu tıkanıklığın başlıca sebepleri yemek kalıntıları ve yemeklerde kullandığımız yağların kalıplaşarak gideri tıkamasından kaynaklanmaktadır.

Bu gibi durumlarda sıcak su kullanımı ya da lavabo açıcı kimyasallar kısa süreli çözüm sağlasa da bir süre sonra giderin tekrar tıkanması kaçınılmazdır. Tam anlamıyla temizlenmeyen mutfak giderleri zamanla tekrar tıkanacaktır. Kalıcı çözüm için Kocaeli mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizi alanında uzman ustalarımızdan almanızı öneriyoruz.

İlkel yöntemler ve bilinçsiz müdahalelerle yapılan mutfak gideri açma işlemi pimaş borularınıza zarar verebilir ve sizleri daha büyük masraflara sebebiyet verebilir.

Mutfak Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kullanıma bağlı olarak belli zaman aralıklarında tıkanan lavabolara profesyonel cihazlarımız ile hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Çoğunlukla kıl, saç vb. maddelerin kaçması sonucu tıkanan lavabo giderleri kimyasal ilaçlar ile açılamamaktadır. Bu yüzden robotlu tıkanıklık açma işlemi yapılması gerekmektedir. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma servisimiz lavabo açma konusunda sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Siz de profesyonel tıkanıklık açma hizmeti almak istiyorsanız Kocaeli lavabo tıkanıklığı açma servisimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma
Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Müdahale edilmesi en zor tıkanıklık türü olan tuvalet tıkanıklığı profesyonel cihazlarımız ve alanında uzman ustalarımız ile sorun olmaktan çıkıyor. Tuvalet giderinin içine atılan peçete, ıslak mendil gibi cisimler tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bu tür tıkanıklıklarda hijyen açısından ve tuvalet seramiğine zarar vermemek için robotla tıkanıklık açma işlemi yapılmalıdır. Tuvalet açma işlemi yapılırken banyonuza hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Kocaeli tuvalet gideri açma ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

İlkel yöntemlerle yapılan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sonrası tekrar tıkanıklık yaşanma ihtimali, gidere zarar verilmesi ya da tuvalet taşının kırılması gibi durumlar yaşanabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak ve tuvalet açma işleminin sorunsuz geçekleştiğini görebilmeniz için kameralı tıkanıklık açma işlemi yapıyoruz.

Tuvalet gideri açma işlemi sonrası yüksek çözünürlüklü kanal görüntüleme kameralarımız ile tıkalı olan hattı izliyor ve sorunun giderilip giderilmediğine bakıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Süzgeç Tıkanıklığı Açma

Yapısı ve kullanılışı gereği küçük gözeneceklere sahip olan süzgeçler tıkanması en muhtemel giderlerden biridir. Toz, toprak veya saç, kıl gibi maddeler gider borusunda birikerek süzgeç tıkanıklığı probelemine neden olmaktadır. Bu gibi problemlerle karşılaştığınızda Kocaeli süzgeç tıkanıklığı açma servisimizi çağırın kısa sürede sounu ortadan kaldıralım.

Logar Tıkanıklığı Açma

Tesisat Hizmetim olarak konutunuzdaki ana gider tıkanıklıklarına profesyonel cihazlarımız ile anında müdahale ediyor ve sorunu ortadan kaldırıyoruz. Logar tıkanıklığı işlemi esnasında kullanılan cihaz ve müdahale edilecek alana uygun tıkanıklık açma başlıkları kullanılması kesin sonuç alınması için oldukça önemlidir. Kocaeli logar tıkanıklığı açma ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup işlem esnasında giderlerinize zarar verilmemektedir.

Pimaş Yıkama
Pimaş Yıkama

Pimaş Yıkama

Robotlu tıkanıklık açma ya da kimyasal kullanımı ile açılamayan giderler için pimaş yıkama cihazlarımız ile basınçlı gider yıkama hizmeti veriyoruz. Genellikle içi kalıp şeklinde yağ tutmuş giderler ya da mesafesi uzun olan gider hatları için tıkanıklık açma robotları kesin çözüm sağlayamayabiliyor. Bu gibi durumlarda gider temizliği işlemi için profesyonel basınçlı yıkama makinalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek basınçlı tıkanıklık açma makinalarımız sayesinde giderleriniz ilk günki kadar temiz olacak ve kısa sürede tıkanıklık problemi ortadan kalkacaktır.


To top