web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Kocaeli Su Tesisatçısı

Kocaeli Su Tesisatçısı

Tesisat Hizmetim firması olarak Kocaeli genelinde su tesisatı alanında tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel cihazlar ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile hızlı çözümler sunmaktayız. Kocaeli su tesisatçısı arayışlarınız için uzman ekip arkadaşlarımızla hizmet vermek için hazırız.

Kocaeli Su Tesisatçısı
Kocaeli Su Tesisatçısı

Sunmuş Olduğumuz Başlıca Hizmetler:

-Su Kaçak Tespiti: Profesyonel cihazlar yardımı ile konutunuzdaki su kaçaklarının tespitini noktasal olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kocaeli Su Kaçak Tespiti
Kocaeli Su Kaçak Tespiti

Tıkanıklık Açma: Tüm tıkanıklıklarınıza hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Profesyonel cihazlar ve alanında uzman tıkanıklık açma ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Tıkanıklık Açma
Kocaeli Tıkanıklık Açma

Petek Temizliği: Kullanıma bağlı olarak içi tortu tutan petekleri profesyonel tıkanıklık açma cihazlarımız ile temizliyoruz. Bu işlem esnasından tesisatınıza ve kombinize hiçbir zarar vermiyoruz. Bilinçsizce yapılan petek temizliği işlemleri hem kalorifer tesisatınıza hem de kombinize büyük zararlar verebilmektedir. Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için petek temizliği işleminin profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir. Kocaeli su tesisatçısı olarak petek temizliği ihtiyacınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Petek Temizliği
Kocaeli Petek Temizliği

Koku Tespiti: Konutlarınızdaki sebebini bilemediğiniz pis kokuların çözümü artık çok basit. Koku tespit cihazımız sayesinde pis kokunun nerden geldiğini tespit ediyor ve problemin giderilmesini sağlıyoruz.

Pimaş Yıkama: Zamanla kullanıma bağlı olarak kurum tutmuş, balçık haline gelmiş giderlerin robotla tıkanıklık açma işlemi yapılmasıyla açılması mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda pimaş yıkama makinasıyla basınçlı yıkama işlemi yapılması gerekmektedir. Bu işlem yapılırken kullanılan makinanın kaliteli olması ve profesyonel kişiler tarafından yapılması oldukça önem arz etmektedir.

Kocaeli Pimaş Yıkama
Kocaeli Pimaş Yıkama

İç Takım Tamiri ve Değişimi: Gömme rezervuar tamiri ya da klozet iç takım tamiri sık sık karşılaşılan arızların başında gelmektedir. Genellikle tamiri çok mümkün olmayan bu parçaların değişimi gerekmektedir. Klozet sifon tamiri ve gömme sifon tamiri esnasında kullanılan malzemenin kalitesi arızanın tekrarlanmaması için önem arz etmektedir. Klozet iç takım değişimi yapan kişinin profesyonel bir kişi olması olası daha büyük arızaların önüne geçilmesi için önem arz etmektedir.

-Musluk Değişimi ve Tamiri: Tesisat Hizmetim olarak damlatan musluk tamiri ve musluk değişimi ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaktayız.

Mutfak Armatür Tamiri, Mutfak Armatür Değişimi

Evye Armatür Tamiri, Evye Armatür Değişimi

Banyo Armatür Değişimi, Banyo Armatür Montajı

Su Armatür Değişimi, Su Armatür Tamiri

Mutfak Batarya Değişimi, Mutfak Batarya Tamiri

Banyo Batarya Değişimi, Banyo Batarya Tamiri

Lavabo Musluk Tamiri, Lavabo Batarya Değişimi, Lavabo Batarya Montajı

Banyo Musluk Tamiri, Banyo Musluk Değişimi, Banyo Musluk Montajı

Mutfak Musluk Tamiri, Mutfak Musluk Değişimi, Mutfak Musluk Montajı

Alanlarında tüm isteklerinize hızlı çözümler üretmekteyiz. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Vana Tamiri/Değişimi: Su saati vana değişimi, su saati vana tamiri en acil müdahale edilmesi gereken arızalardan birisidir. Zamanla kullanım kaynakları olarak bozulan vanalar bazen suyu kesmemize engel olmakla birlikte bazen de dairenize su girişini engellemektedir. Kombi vanası tamiri, kombi vanası değişimi de aynı şekilde acil müdahale gerektiren bir arızadır. Bu gibi problemlere hızlı çözüm için bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Kalorifer Tamiri/Montajı: Kış aylarında yoğun kullandığımız peteklerimiz zamanla parça eskimesi sonucunda ya da yanlış kurulum sebebiyle arıza verebilmektedir. Petek vanası tamiri, petek montajı, petek yer değişimi gibi sorunlarınız için kalorifer tesisatı ustalarımız her zaman yanınızda.

Kocaeli su tesisatçısı servislerimiz su tesisatı alanında tam kapasiteli hizmet vermektedir. Su tesisatı ustası ekip arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Su tesisatı tamiri işlemlerinde 1 yıl onarım garantisi vermekteyiz.

1 Yıl Onarım Garantisi Veriyoruz

Tesisat Hizmetim olarak su tesisatçısı deyince Kocaeli bölgesinde uzun yıllardır verdiği hizmetle akıllara gelen Kocaeli su tesisatçısı ismi öne çıkmaktadır. Su tesisatı ustası ekip arkadaşlarımızın yaptığı tüm onarımlar firmamız bünyesinde 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Yapılan onarım işlemlerinde 1. Kalite malzeme kullanılmaktadır. Bu sayede Siz de minimum hasarla kalıcı çözümler istiyorsanız bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve Geniş Servis Ağı

Tesisat Hizmetim Firması olarak Kocaeli’de acil su tesisatçısı arayışlarınıza geniş servis ağımız ile hızlı ulaşım sağlamaktayız. Bölgenize en yakın su tesisatçısı ekibimizi yönlendirmemiz için bizleri arayarak servis kaydı oluşturmanız yeterli olmaktadır. Acil tesisatçı ekiplerimiz konutunuzdaki problemi tespit edip en hızlı müdahaleyi gerçekteştirecektir. Mobil tesisatçı ağımız sayesinde günün geç saatlerine kadar siz değerli Kocaeli sakinlerine hizmet vermekteyiz.


To top