web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

Klozet Tamiri

Klozet Tamiri

Profesyonel ekipmanlar ve alanında uzman ustalarımız ile tüm marka ve model klozetlerin arızlarına hızlı çözümler sağlıyoruz. Konutlarımızda en çok kullandığımız alanlar içerisinde olan klozetler kullanılan kalitesiz malzemeler ya da işçilik hataları nedeniyle sık sık arıza verebilmektedir. Profesyonel olmayan kişilerce tamiri mümkün olmayan bu arızalar için bir klozet tamircisi çağırmanız gerekmektedir. Klozet sifon arızası genellikle şamandıra adı verdiğimiz mekanizmanın görevini yerinen getirememesi sonucunda oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda klozet iç takım değişikliği yapılması gerekmektedir. Klozet iç takım montajı ve iç takım tamiri esnasında montaj sonrası aynı sorunun tekrarlanmaması için usta işçiliği çok önemlidir.

Klozet Tamiri
Klozet Tamiri

Gömme Rezervuar Tamiri

Gömme rezervuar tamiri normal klozetlere göre tamiri daha zor bir arıza türüdür. İşinin ehli kişiler tarafından yapılmayan gömme klozet tamiri daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Rezervuar iç takım değişimi yapılırken klozete uygun parçalar seçilmeli ve kalitesiz malzeme kullanılmamalıdır. Tesisat Hizmetim olarak ilerde daha büyük sorunlarla karşılaşmamanız adına piyasa malı diye adlandırdığımız kalitesiz ürünleri kullanmıyor, sizlere daha uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.

Klozetimin Arızalı Olduğunu Nasıl Anlarım ?

Klozetiniz dolum esnasında fazla ses çıkarıyorsa

Klozetiniz dolum yaptıktan sonra suyu kesmiyor ve içine akıtmaya devam ediyorsa

Klozetinizin etrafında ıslaklıklar oluşmaya başladıysa

su sarfiyatını önlemek için bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Gömme Klozet Tamiri
Gömme Klozet Tamiri

Klozetim Su Kaçırıyor Ne Yapmalıyım ?

Eğer klozetiniz içine ya da dışına su kaçırıyorsa klozetinizin deposuna giden taharet musluğunu kapatıp sifon tamiri için bizi arayınız. Şamandırası arızalanmış bir klozet sürekli su sarfiyatına neden olmak anlamına gelmektedir. Bu durum hem yüksek fatura ödemenize hem de çağımızın en büyük problemlerinden olan kuraklığa sebebiyet vermektedir. Profesyonel kişilerce yapılmayan müdahaleler klozetinize zarar verebilir ve sizi daha büyük masraflarla karşı karşıya bırakabilir. Düzgün yapılmayan klozet montajı kullanılan malzemenin çöp olmasına neden olur. Profesyonel klozet tamiri ve montajı için lütfen servis kaydı oluşturunuz .

Klozet kaçaklarının bir diğer nedeni ise taharet musluğu arızalarıdır. Taharet musluğunun bozulması klozete giden suyu tam anlamıyla kesememesi anlamına gelmektedir. Bu durumda tam kapanmayan musluk taharet çubuğundan sürekli su akmasına neden olmaktadır. Bu tür arızlarda tasarruf edebilmek için dairenizin suyunu kapatıp bizi arayacak taharet musluğu tamiri için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz bu gibi acil durumlar için hızlı bir şekilde müdahale sağlamaktadır.

Klozet Tamiri Esnasında Banyom Zarar Görür Mü ?

Klozet sifon tamiri yapılırken normal tip klozetler için bazı durumlarda klozetinizin yerinden sökülüp tekrar takılması gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda banyonuzun fayanslarına ya da duvarlarına herhangi bir zarar verilmemektedir. Alanında uzman ekiplerimiz klozetinizi sorunsuz şekilde söküp eski haline getirerek montajlamaktadırlar. Gömme rezervuar tamirinde ise kapak kısmı yerinden çıkarılarak banyonuza hiçbir zarar verilmeden tamir işlemi yapılmaktadır. Uzman kişilerce yapılmayan montajlar banyonuzda su birikintisine ya da klozetinizin çatlamasına sebep olabilmektedir. Uzman ekiplerimizden destek almak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Sifon Tamiri
Sifon Tamiri

Rezarvuar Tamirinde Parça Kalitesinin Önemi

Özellikle gömme rezervuar tamirinde kullanılan parçanın uyumlu ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Çünkü günlük yaşantımızda en çok kullandığımız alanlardan birisi tuvaletlerimizdir. Piyasa malı olarak adlandırdığımız kalitesiz ürünler kısa zaman içinde bozularak size yeniden masraf açacaktır. Kullanım ömrünü uzatmak için kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik çok önemlidir.

Profesyonel rezervuar onarımı için lütfen servis kaydı oluşturunuz.


To top