web analytics
a
Hızlı Servis Formu

Ustaya Sor

19 Mayıs Mahallesi Su Tesisatçısı

19 Mayıs Mahallesi Su Tesisatçısı

19 Mayıs Mahallesi su tesisatçısı olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız ev ve işyerlerinizde su tesisatıyla ilgili yaşadığınız her türlü soruna profesyonel çözümler sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz profesyonel su tesisatı cihazları ve işinin ehli ustalarımız sayesinde sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Yapmış olduğumuz tüm onarım işlemlerine 1 yıl onarım garantisi veriyoruz.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler:

-Kırmadan Su Kaçak Tespiti
-Kırmadan Tıkanıklık Açma
-Cihazlı Petek Temizliği
-Cihazı Koku Tespiti
-Pimaş Yıkama/Temizleme
-Klozet İç Takım Değişimi
-Vana Tamiri / Değişimi
-Basınç Düşürücü Montajı
-Banyo Tadilatı
-Musluk Montajı
-Tüm Su Tesisatı Montaj ve Demontaj İşlemleri

19 Mayıs Mahallesi Su Tesisatçısı

19 Mayıs Mahallesi Su Kaçak Tespiti

19 Mayıs Mahallesi su tesisatçısı ekiplerimiz su kaçağı tespiti işlemini profesyonel cihazlar yardımıyla yapmaktadırlar . Cihaz kullanımı konusunda eğitimli kişilerden oluşan su kaçak tespiti ekiplerimiz 19 Mayıs Mahallesi su kaçak tespiti hizmetini profesyonel olarak sizlere sunmaktadır. 19 Mayıs Mahallesi tesisatçı arayışlarınızda her türlü su tesisatı sorununuza ustalarımız kalıcı çözümler bulacaktır. Kırmadan su kaçak tespiti yapılarak konutunuza hiçbir zarar vermeden kaçak olan bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz.

19 Mayıs Mahallesi Tıkanıklık Açma

19 Mayıs Mahallesi su tesisatçısı ustalarımız tıkanıklık açma işlemini profesyonel tıkanıklık açma cihazları yardımı ile yapmaktadır. Kullanılan tıkanıklık açma robotları tesisatınıza hiçbir şekilde zarar vermemektedir. 19 Mayıs Mahallesi tıkanıklık açma ekiplerimiz alanında uzman ve cihaz kullanım eğitimini almış ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra kanal görüntüleme kamerası ile giderleriniz kontrol edilerek tıkanıklık sorununun ortadan kalktığı sizlere gösterilmektedir. 19 Mayıs Mahallesi mutfak gideri açma, tuvalet gideri açma, lavabo gideri açma gibi karşılaştığınız sorunlarda konutunuza hiçbir zarar vermeden kırma dökme yapmadan çözüm buluyoruz.

19 Mayıs Mahallesi Pimaş Yıkama

19 Mayıs Mahallesi pimaş yıkama işlemi pis su giderlerinin profesyonel basınçlı yıkama cihazları ile yıkanarak temizlenmesidir. Tıkanıklık açma robotuyla açılamayan ya da açılmasına rağmen içerisinde donmuş yağ birikintileri, balçık vb. maddeler kalan giderler basınçlı yıkama makinemiz ile yıkanarak ilk günkü haline getirilmektedir. Bu temizlik sonrası eğer giderlerin eğiminde bir sorun yok ise uzun süreli kalıcı bir çözüm sağlanmış olmaktadır. 19 Mayıs Mahallesi acil tesisatçı servisimiz pimaş yıkama hizmetimiz sayesinde herhangi bir tadilata girmeden kırmadan tıkanıklık açma işlemiyle pimaşlarınızı ilk günkü haline getiriyor. Gereksiz masraf ve tadilat sorunundan kurtularak hem zamandan hem bütçenizden tasarruf yapmış olacaksınız.

19 Mayıs Mahallesi Acil Tesisatçı

19 Mayıs Mahallesi acil tesisatçı arayışlarınıza hızlı servis ve profesyonel hizmet anlayışıyla karşılık veren firmamız akşam saatlerinde de sizlere hizmet vermektedir. 19 Mayıs Mahallesi acil tesisatçı ekiplerimiz geç saatlere kadar sahada olup sorunlarınıza çözüm üretmek için çalışmaktadırlar.
Tüm su tesisatçı işlemleri için 19 Mayıs Mahallesi su tesisatçısı ustalarımıza ulaşabilirsiniz.

19 Mayıs Mahallesi Nöbetçi Tesisatçı

19 Mayıs Mahallesi nöbetçi tesisatçı servisi olarak siz değerli 19 Mayıs Mahallesi sakinlerine kesintisiz hizmet sunmaktayız. Akşam saatlerinde gerekli olan 19 Mayıs Mahallesi tesisatçı arayışlarınız için ustalarımız çözüm üretmek için hazır !

19 Mayıs Mahallesi En Yakın Tesisatçı

19 Mayıs Mahallesi en yakın tesisatçı servisi olarak hizmet veren ekiplerimiz hızlı servis anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. 19 Mayıs Mahallesi en yakın su tesisatçısı olan mobil tesisat ekiplerimiz 19 Mayıs Mahallesi bölgesinde sorunlarınıza en hızlı şekilde müdahale edebilmek için hazır beklemektedir. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için 19 Mayıs Mahallesi tesisatçı servisimizi arayarak servis kadı oluşturabilirsiniz.

 

19 Mayıs Mahallesi Banyo Tadilatı

19 Mayıs Mahallesi su tesisatçısı ustalarımız banyonuzda yapılacak tüm tadilatlara profesyonel hizmet anlayışıyla yaklaşarak çözüm üretmektedir. Banyonuzda yapacağınız ufak ya da büyük değişiklikler için her zaman yanınızdayız. Örnek banyo tadilatlarımız için bizimle iletişime geçebilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz.

19 Mayıs Mahallesi Koku Tespiti

Konutunuzda oluşan pis kokunun kaynağını bulmak 19 Mayıs Mahallesi su tesisatçısı ekiplerimi sayesinde artık çok kolay . Koku tespit cihazlarımız sayesinde koku problemi olan gideri tespit edip sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede hem kötü kokudan kurtulmuş olacak hem de gereksiz kırım/döküm tadilat gibi yüklerden kurtulmuş olacaksınız. Cihazlı koku tespiti servisimiz bu konuda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Koku Tespiti

19 Mayıs Mahallesi Sifon Tamiri

19 Mayıs Mahallesi sifon tamiri ustalarımız klozet iç takım tamiri konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. 19 Mayıs Mahallesi iç takım tamiri işlemi yapılırken çoğu zaman klozetin sökülmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu konuda profesyonel ekipler tercih edilmelidir ki söküm-takım esnasında malzemeye zarar verilmesin. Klozet su akıntısı tamir edilmediği süre boyunca sizi hem maddi zarara hem de israfa uğratacaktır. Klozet sifon mekanizmasının arızalı olması çoğu zaman tamiri yapılamayan bir durumdur. Bu yüzden genelde sıfır parça kullanılarak iç takım değişikliği yapılması gerekmektedir.

 


To top